Vietos taupymo sprendimai
TAVIETA

TAVIETA

Apie Mus

Prekės ženklas TAVIETA – tai tvarūs vietos taupymo sprendimai mažinant gamtos užterštumą.

Racionalus turimo ploto naudojimas sudaro prielaidas komunalinių ir energetinių sąnaudų mažinimui, o tai, savo ruožtu, mažina gamtos užterštumą, CO2 išmetimus į aplinką.

Kodėl verta rinktis TAVIETA?

TAVIETA siūloma įranga  padeda efektyviai ir taupiai išnaudoti turimas patalpas ir erdvę, gerinant organizacijos veiklos efektyvumą. Mes siūlome inovatyvius prekių, dokumentų, knygų, kultūrinių ir meninių vertybių apsaugos, saugojimo ir eksponavimo sprendimus.

Medicinos įstaigoms siūlome specializuotas dokumentų, medicininių priemonių ir farmacinių preparatų saugojimo, laikymo ir išdavimo sprendimus. Galime pasiūlyti ligoninių vaistinių projektavimo ir optimizavimo sprendimus panaudojant šiuolaikiškas novatoriškas priemones.

TAVIETA

Istorija

TAVIETA yra įmonės Labostera padalinys, kuris pradėjo veikti kaip savarankiška organizacija siekianti vietos taupymo sprendimų tiekimo įvairioms sritims. TAVIETA istorija siekia šaknis iki pat įmonės Labostera įkūrimo.

Labostera, kaip inovatyvi ir ilgametę patirtį turinti įmonė, jau seniai buvo žinoma dėl savo sprendimų, kurie padeda organizacijoms efektyviau ir efektingiau valdyti erdvę bei išteklius. Tam tikru metu, siekdama išplėsti savo veiklos spektrą ir giliau įsigilinti į vietos taupymo sprendimus, Labostera nusprendė sukurti specializuotą padalinį, kuris vėliau tapo žinomas kaip TAVIETA.

TAVIETA buvo įsteigta su tikslu teikti pažangius ir inovatyvius sprendimus įvairioms sritims, kurios susiduria su erdvės trūkumu arba jos efektyvumo optimizavimu. Iš pradžių įmonė sutelkė dėmesį į muziejų, archyvų, bibliotekų, medicinos, prekybos, ofisų, sandėliavimo ir vertikaliojo ūkio sritis, siekdama įgyvendinti savo misiją padėti organizacijoms tvariai ir efektyviai naudoti turimą erdvę tuo pačiu mažinant energetinius kaštus, saugant mus supančią gamtą.

Mūsų tikslas yra sukurti unikalius ir patogius sprendimus, kurie padeda organizacijoms optimaliai išnaudoti turimą erdvę, sutaupyti laiko ir išteklių.