Transportavimas

Jei norite perkelti objektus bet kokiu atstumu arba perkelti didesnius ar nepatogius objektus, jums gali prireikti vežimėlio ar kitos specializuotos judančios įrangos.

Vežimėliai

Galime pagaminti arba pristatyti įvairių tipų vežimėlius ar judančią įrangą, skirtą dideliems instrumentams, tokiems kaip pianinas. Pasirinktas vežimėlis turi būti patikrintas, ar jis gali saugiai nešti perkeliamo objekto svorį, yra geros būklės ir stabilus. Vežimėliai turi būti reguliariai tikrinami, kad visi ratai lengvai suktųsi ir nebūtų sulaužytų dalių.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!