Eksponatų laikymo priemonės

Pasyviojo arba prevencinio konservavimo tikslas – sulėtinti gedimo procesą, užkertant kelią žalingam poveikiui. Pagrindinis prevencinio konservavimo, naudojant specialius sertifikuotus produktus, tikslas yra išsaugoti ir apsaugoti esamą objekto būklę. Todėl visada nerekomenduojame bet kokios intervencijos, kuri gali pakeisti materialinę ar nematerialią kultūros artefakto vertę. produktai atitinka visus atsparumo senėjimui reikalavimus – nuo ​​mūsų popieriui naudojamų žaliavų sudėties iki didžiulio asortimento archyvinių saugojimo produktų, tokių kaip kartonas, aplankai, dėklai, vokai ir dėžės. Be to, savo gaminiams siūlome teisiškai įpareigojančią kokybės garantiją pagal EN ISO 9706 ir ISO 16245 standartų techninius reikalavimus. Produktai, skirti fotografijos archyvų saugojimui, yra papildomai patikrinti PAT.

Kartono lakštai

Kartonas yra plokščia, lakštinė medžiaga, daugiausia pagaminta iš pluošto, daugiausia augalinės kilmės. Jo bazinis svoris prasideda maždaug nuo 150 gsm. Kartonas yra bendras terminas, apimantis įvairių rūšių ir kokybės popierių. Popieriaus gamintojas išskiria vieno sluoksnio ir kelių sluoksnių kartonines medžiagas.

Perdengimo popierius

Nerūgštinis popierius, pagamintas nenaudojant optinių baliklių. Tinka kaip perdengimo popierius nuotraukų, akvarelinių paveikslų ar kitų medžiagų archyviniam ilgalaikiam saugojimui.

Kartoninės dėžės

Pakuotėms, naudojamoms konservavimo tikslais, visada keliami aukšti reikalavimai. Jos turi apsaugoti vertingą kultūros artefaktą nuo bet kokių išorinių poveikių ir kompensuoti klimato svyravimus. Galime pasiūlyti įvairių parametrų dėžutes įvairaus tipo ir kartono storio atitinkamai parenkamo pagal dedamą artefaktą ar svorį.

Kartoninės tūtos

Archyvinės laikymo tūtos pagamintiosi iš natūralaus balto, senėjimui atsparaus konservacinio kartono. Kartono sluoksniai klijuojami kokybiškai patikrintais laminavimo klijais, neutraliais pH ir be minkštiklių. Tūtos gali būti įvairaus ilgio ir įvairaus skersmens.

Aplankalai ir vokeliai

Vokai buvo naudojami archyvuose, bibliotekose ir muziejuose smulkiems, dažniausiai plokščiiems objektams laikyti. Šiandien vokai ir aplankalai atlieka pagrindinę saugojimo funkciją, įskaitant daugelio kultūros artefaktų saugojimą.

Neradote ko ieškote? Susisiekite

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes pateiksime pasiūlymą Jūsų ieškomam sprendimui.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!