Sprendimų pritaikymas

Archyvams

Nepaisant didėjančio skaitmeninimo, daug dokumentų rūšių, o objektus vis tiek reikia saugoti fiziniame archyve. Dažnai prireikia istorinę vertę turinčių objektų ir teisinių dokumentų turi būti laikomi pradine forma. Kai kurios organizacijos renkasi naudoti fizinius archyvus, kad juos būtų galima turėti greitą ir lengvą prieigą prie dokumentų. Išsaugokite prieinamumą ir padidinkite saugyklos talpą ranka rankon kuriant archyvą. Pasirinkus teisingą saugojimo sistemą, kiekvienas archyvo kubinis centimetras gali būti panaudotas efektyviai ir visi dokumentai lieka lengvai pasiekiami.

Archyvams skirti

Sprendimai ir produktai

Mobilios lentynos

Naudojant mobilią sistemą reikia tik vieno „atviro” praėjimo, todėl galima įrengti iki dviejų kartų daugiau lentynų tame pačiame grindų plote. Sistemą galima pritaikyti bet kokiai patalpos konstrukcijai ir pritaikyti prie konkrečių pastato konstrukcijų.

Stacionarios lentynos

Stacionarios lentynos yra geras pasirinkimas archyvui, kuris intensyviai naudojamas daug skirtingų žmonių. Archyvo medžiaga yra lengvai prieinama
visi vartotojai gali naudotis nuolatiniais praėjimais tarp stelažų, išvengiant kliūčių archyve.

Metaliniai baldai

Ar jūsų kolekciją geriausia laikyti guldant? Ar ji turi būti apsaugota nuo dulkių ir šviesos? Ar reikalingas visiškas oro nepralaidumas? Tokiu atveju siūlome metalines spinteles tai
saugus ir patogus sprendimas atitinkantis jūsų saugojimo poreikius.

Saugumo sprendimai

Archyvas įsigyja, konservuoja, tiria ir eksponuoja istorinę, mokslinę ar meninę reikšmę turinčius objektus švietimo, studijų, pramogų tikslais. Kartais archyvai taip pat organizuoja programas ir veiklą, pavyzdžiui, paskaitas ir pamokas visų amžiaus grupių auditorijai. Archyve saugomų vertybių saugumas ir lankytojų bei darbuotojų saugumas yra itin svarbus archyvo vadovybei.

Eksponatų laikymo priemonės

Pasyviojo arba prevencinio konservavimo tikslas – sulėtinti gedimo procesą, užkertant kelią žalingam poveikiui. Pagrindinis prevencinio konservavimo, naudojant specialius sertifikuotus produktus, tikslas yra išsaugoti ir apsaugoti esamą objekto būklę. Todėl visada nerekomenduojame bet kokios intervencijos, kuri gali pakeisti materialinę ar nematerialią kultūros artefakto vertę. 

Transportavimas

Jei norite perkelti objektus bet kokiu atstumu arba perkelti didesnius ar nepatogius objektus, jums gali prireikti vežimėlio ar kitos specializuotos judančios įrangos.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!