Saugumo sprendimai

Muziejus įsigyja, konservuoja, tiria ir eksponuoja istorinę, mokslinę ar meninę reikšmę turinčius objektus švietimo, studijų, pramogų tikslais. Kartais muziejai taip pat organizuoja programas ir veiklą, pavyzdžiui, paskaitas ir pamokas visų amžiaus grupių auditorijai. Muziejuje saugomų vertybių saugumas ir lankytojų bei darbuotojų saugumas yra itin svarbus muziejaus vadovybei.

Kameros

Gerai įrengta vaizdo stebėjimo sistema padės apsaugoti muziejaus meno kolekcijas nuo galimo vandalizmo ir vagysčių.

Sensoriai

Jutikliai labai svarbūs norint palaikyti tinkamą kiekvieno vertingo ir senovinio daikto ar paveikslo temperatūrą ir drėgmę. Automatinė temperatūros ir drėgmės matavimo sistema padeda sekti optimalius temperatūros ir drėgmės parametrus muziejuje ar meno galerijoje. Belaidžius ir mažo dydžio elegantiškus jutiklius labai lengva montuoti prie bet kokio meno objekto.

Antenos

Jutikliai belaidžiu ryšiu bendrauja su RFID imtuvų arba antenų tinklu 15–70 m atstumu patalpose arba iki 200 m atstumu lauke. Yra nuskaitomas aplinka ir sukuriamas RFID aprėpties plotas, kuriame saugomas visas turtas. Kadangi žymos bendrauja 433 MHz dažniu, užšifruoti signalai prasiskverbia per daugumą medžiagų (įskaitant sienas, grindis ir lubas), todėl signalo antenas gali būti lengvai paslėpti sienų, grindų ir baldų viduje, nors kai kurie mūsų klientai nori juos pritvirtinti matomus kaip atgrasymo priemonę. Reikia tik kelių imtuvų, kad aptarnautų tam tikrą erdvę.

Skeneriai

Lazeriniai detektoriai veikia itin tiksliai ir patikimai. Klaidingų aliarmų praktiškai nėra. Gaunama tikslūs duomenys apie bet kokį atvejį, kai kažkas priartėjo per arti paveikslo, todėl galime nedelsiant reaguoti

RFID etiketės


RFID etiketės suteikia pagrindines funkcijas su sudėtinga RFID įranga, stebinčia jūsų didelės vertės turtą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Programinė įranga

Išmaniosios belaidės turto stebėjimo sistemos muziejams, privačioms kolekcijoms, super jachtoms ir pramoninėms aplinkoms

Praėjimo vartai

Nesvarbu, ar tai knygos, žurnalai, kompaktiniai diskai/DVD, žaidimai, medijos paketai ir pan. – jūsų inventorius yra vertingas. Su mūsų aptikimo vartais jie yra lengvai ir diskretiškai apsaugoti. Varteliai gali būti montuojami lanksčiai ir yra tinkami įvairaus pločio įėjimams sukurti.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas naudojant mobilias lentynas taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos.