Sprendimų pritaikymas

Muziejams

Tam tikru momentu visuose muziejuose pritrūksta vietos eksponatų saugojimui savo pastate arba už objekto ribų esančiose saugyklose. Poreikis turėti daugiau ir geresnės mokslinių tyrimų įrangos kartu su vis didėjančios kolekcijos kiekiu, kurį reikia saugiai saugoti, reiškia, kad muziejaus ploto naudojimo permąstymas tampa būtinas.

Tavieta gali jums padėti su viena likusia galimybe, norint išvengti didelio statybų projekto:
optimizuoti esamą muziejaus erdvę.

Muziejams skirti

Sprendimai ir produktai

Mobilios lentynos

Naudojant mobilią sistemą reikia tik vieno „atviro” praėjimo, todėl galima įrengti iki dviejų kartų daugiau lentynų tame pačiame grindų plote. Sistemą galima pritaikyti bet kokiai patalpos konstrukcijai ir pritaikyti prie konkrečių pastato konstrukcijų.

Stacionarios lentynos

Mūsų lentynų sistemos yra puikus universalus saugojimo sprendimas. Modulinio dizaino, sistemas galima keisti, kad tiktų esantiems objektams saugoti. Stumdomos durys gali būti pridedamos dėl saugumo arba apsaugai nuo dulkių.

Metaliniai baldai

Ar jūsų kolekciją geriausia laikyti guldant? Ar ji turi būti apsaugota nuo dulkių ir šviesos? Ar reikalingas visiškas oro nepralaidumas? Tokiu atveju siūlome metalines spinteles tai
saugus ir patogus sprendimas atitinkantis jūsų saugojimo poreikius.

Vitrinos

Idealiu atveju parodos vitrina turi būti nematoma lankytojams ir susilieti su dekoru, išryškindama tik pristatomus objektus. Pristatymo aspektas ne tik pagerina tikrąjį vitrinų dizainą, bet ir tinkamos apšvietimo sistemos integravimą. 

Saugumo sprendimai

Muziejus įsigyja, konservuoja, tiria ir eksponuoja istorinę, mokslinę ar meninę reikšmę turinčius objektus švietimo, studijų, pramogų tikslais. Kartais muziejai taip pat organizuoja programas ir veiklą, pavyzdžiui, paskaitas ir pamokas visų amžiaus grupių auditorijai. 

Transportavimas

Jei norite perkelti objektus bet kokiu atstumu arba perkelti didesnius ar nepatogius objektus, jums gali prireikti vežimėlio ar kitos specializuotos judančios įrangos.

Apšvietimas ir pakabinimo sistemos

Parodos šviesą formuoja meninė ir kuratorinė koncepcija. Suderinus koncepciją ir muziejaus apšvietimą, meno kūriniai ir eksponatai patalpoje atrodo dar įspūdingesni.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!