Sprendimų pritaikymas

Sandėliavimui

Jei ko nors galime pasimokyti iš pastarųjų poros metų, tai kad tiekimo grandinės ir logistikos procesai yra labai trapūs. Pakankamas gaminių ar komponentų atsargų kiekis yra gyvybiškai svarbus siekiant užtikrinti bet kurios organizacijos, užsiimančios fizinių produktų gamyba, platinimu ar pardavimu, tęstinumą. Ar žinojote, kad galite padvigubinti ar net patrigubinti saugyklą savo sandėlyje? Įsivaizduokite poveikį eksploatavimo išlaidoms, palyginti su pastato išplėtimu, taip pat didžiulį teigiamą poveikį co2 mažinimui.

Sandėliavimui skirti

Sprendimai ir produktai

Mobilios lentynos

Naudojant mobilią sistemą reikia tik vieno „atviro” praėjimo, todėl galima įrengti iki dviejų kartų daugiau lentynų tame pačiame grindų plote. Sistemą galima pritaikyti bet kokiai patalpos konstrukcijai ir pritaikyti prie konkrečių pastato konstrukcijų, kaip atraminės kolonos, ventiliacijos šachtos ar radiatoriai. Pavaros sistema užtikrina lengvą sistemos judėjimą, nepriklausomai nuo turinio ar lentynų skaičiaus.

Stacionarios lentynos

Vienas iš pagrindinių mūsų siūlomų lentynų privalumų yra didelis pritaikomumas. Šią sistemą galima pritaikyti praktiškai bet kokiai erdvei, nuo mažų sandėliavimo patalpų iki didelių sandėlių, ir gali būti sukonfigūruota įvairių dydžių ir formų, kad atitiktų jūsų konkrečius reikalavimus. Be to, lentynų vidų galima modifikuoti pertvaromis, stalčiais ar kitais priedais, kurie leidžia efektyviau išnaudoti erdvę ir lengviau rasti bei pasiekti saugomus daiktus. 

Modula Lift: automatizuota vertikalaus laikymo spinta

Modula Lift yra idealus sprendimas pramoniniams ir pusgaminiams, atsarginėms dalims ir bet kokiam gaminiui laikyti bet kurioje pramoninėje aplinkoje.

Tarp automatizuotų sandėliavimo sistemų, Modula Lift automatinis vertikalus sandėlis geriausiai atitinka bet kokius konstrukcinius ir darbo reikalavimus. Jis yra žinomas dėl savo universalumo, todėl naudojamas visų dydžių įmonėse.

 

Automatizuoti sandėliavimo sprendimai su modula

Vertikalus sandėliavimo sprendimai

modula-lift-artemiranda-900x644-c-center-768x550-c-center

Modula vertikalios automatizuotos lentynos skirtos maksimaliai išnaudoti vertikalę vietą ir taupyti grindų plotą. Jos tinka visų tipų produktams ir gali būti pritaikytos skirtingoms apkrovoms, aukštumams ir dydžiams.

Šis sprendimas leidžia tvarkingai, saugiai ir efektyviai saugoti prekes, mažinant operatoriaus judesių skaičių. Automatinės lentynos veikia pagal „prekės-žmogui” principą, atnešdamos prekes tiesiai į atsiėmimo vietą.

Tai padeda gerinti sandėlio valdymą, didina konkurencingumą rinkoje ir leidžia stebėti operatorių veiklą bei mažinti atrinkime padaromas klaidas. Tai efektyvus intralogistikos sprendimas, kuris taupo erdvę, laiką ir pinigus.

Horizontalaus sandėliavimo sprendimai

Įvairios sandėliavimo sąlygos reikalauja skirtingų sprendimų. Aukštos patalpos gali pasinaudoti automatizuotais vertikaliais sandėliais. Tačiau jei patalpoje yra architektūriniai apribojimai arba žemas lubų aukštis, tada tinkamiausias s prendimas būtų automatinis horizontalus karuselinis sandėliavimas.

Šie sprendimai plėtojasi horizontaliai, o ne aukštyn. Jie taiko „prekės-žmogui” principą, kur prekės patenka į atsiėmimo vietą, taupo operatoro laiką lyginant su tradiciniu atsiėmimu.

Automatiniai horizontalūs karuseliai sandėliavimo sprenmdimai yra efektyvus pasirinkimas visose pramonės šakose, kur reikalingas intensyvus atsiėmimas – tiek distribucijos, tiek gamybos skyriuose. Tai modernus sprendimas, kuris ženkliai padidina veiklos efektyvumą.

Produktų atrinkimo ir išdavimo sprendimai

Optimizacijos strategijoje visada svarbus aspektas yra užsakymų paruošimas ir atsiėmimas. Automatizuotame sandėlyje šiuos procesus kontroliuoti ir valdyti yra gerokai lengviau.

Produktų atrinkimo sprendimai – tai įrenginiai, užtikrinantys efektyvų prekių valdymą ir padedantys pagerinti užsakymų paruošimą. Jie buvo sukurti taip, kad padėtų operatoriui renkantis medžiagas, naudojant „Put to Light“ technologiją. Šį technologiją pritaiko rūšiavimo metodą, leidžiantį išskirstyti didelius prekių kiekius į kelis užsakymus. Praktiškas atrinkimo sprendimas leidžia vienu metu, be klaidų, paruošti kelis užsakymus skirtingiems klientams.

Taip pat galime pasiūlyti ir 100% automatizuoto prekių atrinkimo sprendimą, kai darbą atlieka antropomorfiniai robotai.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!