Vitrinos

Idealiu atveju parodos vitrina turi būti nematoma lankytojams ir susilieti su dekoru, išryškindama tik pristatomus objektus. Pristatymo aspektas ne tik pagerina tikrąjį vitrinų dizainą, bet ir tinkamos apšvietimo sistemos integravimą. Ekspozicinė vitrina žymiai stabilizuos santykinę oro drėgmę naudojant aktyvias arba pasyvias valdymo sistemas (silikagelį) ir taip prisidės prie visų vykdomų konservavimo priemonių.

Pastatomos vitrinos

Laisvai pastatomos muziejaus vitrinos leidžia apžiūrėti objektus iš visų pusių. Pagrindinis laisvai stovinčios vitrinos modelis leidžia eksponuojamus daiktus apžiūrėti iš visų pusių. Vitrinų komplektacija gali skirtis : DAUG ĮRANGOS GALIMYBIŲ (apšvietimo parinktys, klimato kontrolė,…) ĮVAIRIOS ATIDARYMO GALIMYBĖS (paslėpti vyriai arba stumdomos durys) AUKŠTAS EKSPONUOJAMO DAIKTO SAUGUMAS (laminuotas stiklas, užraktai, signalizacijos komponentai) Mūsų laisvai pastatomų vitrinų asortimentas siūlo didelį dizaino lankstumą. Atsižvelgdami į matmenis ir konservavimo reikalavimus, galime patarti dėl tinkamo dizaino ir atidarymo mechanizmo. Tinkamiausias atidarymo mechanizmas parenkamas pagal korpuso matmenis ir padėtį, atsižvelgiant tiek į estetiką, tiek į naudojimo patogumą ir patalpos struktūrą. Kaip taisyklė, vitrinos atidarymui visada turi pakakti vieno asmens.

Sieninės vitrinos

Sieninės vitrinos puikiai tinka norint išnaudoti visas galerijos sienas ir suteikti lankytojui eiliškumą einant per parodą.

Vitrinos su stalčiais

Vitrinos su ištraukiamais stalčiais puikiai tinka atviram ekspoziciniam saugojimui ir didelėms plokščių daiktų kolekcijoms pateikti ribotoje, bet dažnai lankytinoje erdvėje. Stalčiai gali būti uždengti stiklu, apšviesti arba integruoti į vitrinos pagrindą.

Stalinės vitrinos

Stalinės vitrinos gali būti laisvai stovinčios, stovinčios prie sienos. Mūsų stalinės vitrinos turi didelį asortimentą ir galime pasiūlyti įvairių dydžių vitrinas. Atsižvelgdami į matmenis, apšvietimą ir konservavimo reikalavimus, galime patarti dėl tinkamo dizaino ir atidarymo mechanizmo panaudojimo.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!