Metaliniai baldai

Ar jūsų kolekciją geriausia laikyti guldant? Ar ji turi būti apsaugota nuo dulkių ir šviesos? Ar reikalingas visiškas oro nepralaidumas? Tokiu atveju siūlome metalines spinteles tai saugus ir patogus sprendimas atitinkantis jūsų saugojimo poreikius.

Spintos

Metalinės spintos turi didelį konfiguracijų asortimentą, įvairaus aukščio, ilgio ir gylio. Kiekviena spinta taip pat gali būti dedama ant mobilių vietą taupančiu bazių. Spintos dokumentams, ginklams, smulkiems eksponatams ar pagal Jūsų poreikius.

Spintos su stalčiais

Stalčiai buvo suprojektuoti
moduliniu būdu, todėl jie tinka daugeliui
skirtingų panaudojimų. Šiuos stalčius galima naudoti
stacionariose lentynose, mobiliose lentynose ir netgi spintoje su durimis. Stalčių yra didžiulis asortimentas
skirtingų matmenų ir specifikacijos.
Stalčius galima visiškai ištraukti, tai
leidžia saugiai pasiekti turinį,
be netyčinio sugadinimo rizikos.

Spintos kilimams

Trapią tekstilę ar piešinius galima laikyti erdviuose ir saugiuose dideliuose stalčiuose su dideliu, plokščiu paviršiaus plotu. Kad nepažeistumėte pačio eksponato galima išimti visą stalčių iš spintos.

Spintos plakatams ir afišoms

Spintos su stalčiais puikiai tinka laikyti piešinius ir plakatus. Spintelės taip pat gali būti dedamas ant mobilių bazių, kad būtų sukurtas optimalus erdvės panaudojimas.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas naudojant mobilias lentynas taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos.