Sprendimų pritaikymas

Prekybai

Brangi nuoma miesto centrinėse patalpose reiškia, kad galima sutaupyti nemažai pinigų optimaliai išnaudojant
mažesnes patalpas. Turint kompaktišką saugyklą, nedidelį sandėlį galima gerai integruoti į parduotuvę ir atlaisvinti vertingą vietą gaminiams pristatyti parduodant.
Gal prie parduotuvės jau yra nedidelė sandėliavimo aikštelė? Turėdami kompaktišką sandėlį galite sukurkite daugiau vietos saugykloje ir laikykti kelis skirtingus daiktus toje pačioje vietoje. Kai sandėlis integruotas į parduotuvę, taip pat išvengiama papildomų išlaidų sandėlio personalui.

Prekybai skirti

Sprendimai ir produktai

Mobilios lentynos

Naudojant mobilią sistemą reikia tik vieno „atviro” praėjimo, todėl galima įrengti iki dviejų kartų daugiau lentynų tame pačiame grindų plote. Sistemą galima pritaikyti bet kokiai patalpos konstrukcijai ir pritaikyti prie konkrečių pastato konstrukcijų.

Stacionarios lentynos

Mūsų lentynų sistemos yra puikus universalus saugojimo sprendimas. Modulinio dizaino, sistemas galima keisti, kad tiktų esantiems objektams saugoti. Stumdomos durys gali būti pridedamos dėl saugumo arba apsaugai nuo dulkių.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!