Pasirinkę tinkamą saugojimo būdą užtikrinsite, kad sistema bus sukonfigūruota taip, kad jūsų
objektai bus saugomi ir laikomi kuo kompaktiškiau, tačiau yra individualiai pasiekiami ir saugūs nuo purvo, dulkių ir pažeidimų.

Stacionarios lentynos

Lentynos pagamintos iš ne aliejuoto ir negalvanizuoto plieno, kurio gamyba 90% sumažina CO2 išmetimą į aplinką ir sutaupo apie 25000 m3 vandens per metus. Pirkdami mūsų siūlomas mobilias mechanines sistemas jūs labai prisidedate prie aplinkos užterštumo mažinimo ir gamtos saugojimo ateities kartoms. Gamintojo patikimumą, kokybę ir gamybos tvarumą garantuoja sertifikatai ISO 9001 ir ISO 14001.

Atsižvelgiant į naudojimo pobūdį ir numatomą ilgą gaminio naudojimo trukmę, siūlome tvirtą ir ilgaamžę stacionarių lentynų konstrukciją. Statramsčiai, lentynos, pagrindai ir dizaino plokštės yra apsaugoti ekologiška epoksidine poliesterio danga. Ši danga tolygiai dengia 100 % visą konstruktyvo paviršių. Išorė (priekinės plokštės, galinės plokštės ir viršutinė lentynos dalys) gali būti pateikiamos keliomis monoforminėmis, stiklo arba plieno spalvomis (pasirenkama iš paletės).

Darbuotojų ir sandėliuojamų daiktų saugumui užtikrinti lentynų kraštai baigiasi trigubu lenkimu, kad išvengti aštrių briaunų ir išsikišimų, kas žeidžia vartotojus ir jų sandėliuojamus daiktus.

Uždaros stacionarios lentynos

Uždaros stacionarios lentynos statramsčiai ir lentynos sukuria tvirtą uždarų  lentynų sistemą. Įvairių dydžių  su individualiai pagal užsakymą  konfigūruojamais skyriais, sukuriama patikima lentynų sistema, atitnkanti užsakovo lūkesčius, atsižvelgiant į saugojamų daiktų išmatavimus ir svorį. Uždara lentynų sistema apsaugo saugojamus daiktus nuo dulkių, esant reikalui galima 

Perforuotos stacionarios lentynos

Tai lentynos su perforuotais apvaliomis kiaurymėmis ir statramsčiais, kas užtikrina gerą oro pratekėjimą ir puikią ventiliaciją. Perforuota lentynų sistema yra patikima, išlaikanti standumą ir apkrovą kaip ir uždara lentynų sistema.

Lentynos su horizontaliomis išpjovomis

Tai lentynos su perforuotais horizontaliomis kiaurymėmis ir statramsčiais, kas užtikrina gerą oro pratekėjimą ir puikią ventiliaciją.

Perforuota lentynų sistema yra patikima, išlaikanti standumą ir apkrovą kaip ir uždara lentynų sistema. Šios lentynos daugiausiai naudojamos bibliotekose.

Atviros lentynos

Mūsų siūlomi statramsčiai sukuria visiškai atvirą sistema, užtikrinanti optimalų vėdinimą. Atvira sistema leidžia saugoti didesnius daiktus nei skyriaus dydis, leidžia aiškiai matyti saugojamus daiktus iš visų pusių.

Smulkių daiktų laikymui

Mūsų lentynų sistemos yra puikus universalus saugojimo sprendimas. Modulinio dizaino, sistemas galima keisti, kad tiktų esantiems objektams saugoti. Stumdomos durys gali būti pridedamos dėl saugumo arba apsaugai nuo dulkių.

Stambių daiktų laikymui

Ilgos lentynos ir Padėklų stelažai yra puikus pasirinkimas saugyklai, kurioje bus laikomi dideli, sunkūs ar netaisyklingos formos objektai . Taip pat viskas gali būti sumontuojama ant mobilių bazių Kitos galimybės apima skydines lentynas, stovo tipo lentynas, kilimų ir tekstilės stelažus, kurie siūlo konkretų sprendimą ilgiems, vamzdiniams arba negabaritiniams objektams.

Paveikslų laikymui

Paveikslai idealiai saugomi ant specialiai sukurtų tapybai rėmų. Su 3 tipais ir keleta variantų kiekvienam, siūlome jums puikius sprendimus, kurie yra vertingi ir nepakeičiami saugant paveikslų kolekcijas. Didelis privalumas dėl ištraukiamų paveikslų rėmų yra tai, kad paveikslai yra lengvai pasiekiami, tuo tarpu efektyviai išnaudojant turimą vietą. Jeigu reikia peržiūrėti tam tikrą paveikslą, užtenka išsitraukti tik tą rėmą, kuriame yra paveikslas.

Tekstilei ir rūbams

Kaip pasirinkimas yra specialūs kilimų ir tekstilės
stelažai, kurie siūlo konkrečius
sprendimus ilgiems, vamzdiniams
arba negabaritiniams objektams.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas naudojant mobilias lentynas taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos.