Sprendimų pritaikymas

Medicinai

Vaistinės spintelės ir lentynos yra esminiai bet kurios vaistinės organizavimo ir saugojimo sistemos komponentai. Šios specializuotos saugyklos suteikia saugią vietą vaistininkams laikyti vaistus, reikmenis ir kitus farmacijos produktus. Jie sukurti su funkcijomis, kurios padeda optimizuoti erdvės panaudojimą ir atsargų valdymą, pavyzdžiui, reguliuojamos lentynos, stumdomos durys ir užrakinimo mechanizmai. Be to, vaistinių spintelės ir lentynos turi atitikti konkrečius vaistų laikymo ir saugos norminius reikalavimus, todėl jie yra neatsiejama farmacijos produktų saugos ir kokybės palaikymo dalis.

Medicinai skirti

Sprendimai ir produktai

Mobilios lentynos

Didelio tankio sistemos puikiai taupo erdvę, derinami keli stelažai su vienu praėjimu. Idealus sprendimas jūsų medicinos reikmenims laikyti. Mobilios segmentinių lentynų sistemos yra naudojamos daugelyje medicinos įstaigų sričių

Stacionarios lentynos

Lentynos skirtos sistemingam vaistų pakuočių ir medicininių prekių laikymui vaistinėse, ligoninėse ir medicinos priežiūros centruose. Jų modulinė konstrukcija reiškia, kad galite lentynas sukomfiguruoti pagal savo poreikius. 

Metaliniai baldai

Stacionarios lentynos iš nerūdijančio plieno: tinka ypač steriliose laikymo vietose
kur keliami aukšti higienos reikalavimai. Konsolinės lentynos leidžiančios greitai pasiekti saugomus elementus. Stalčiai smulkiems daiktams ir stalčiai vertikaliems daiktams.

Vaistų pakuočių išdavimo sistemos

Vaistų pakuočių išdavimo sistemos siūlo specialiai pritaikytą ir labai efektyvią automatizavimo koncepciją vaistinėms, ligoninėms ir medicinos priežiūros centrams. Nesvarbu, ar norite sutaupyti laiko ar vietos patalpose: mes turime tinkamą sprendimą kiekvienai situacijai.

Tai pažangus ir efektyvus sprendimas, kuris atitinka griežčiausius funkcionalumo, išvaizdos ir naudojimo reikalavimus. Greitai ir saugiai galima sandėliuoti net iki 50 000 vaistų pakuočių, užtikrindamas efektyvų jų tvarkymą. Įrenginys yra puikus pasirinkimas, norint pagerinti vaistinės ar ligoninės darbo efektyvumą ir klientų aptarnavimo greitį.

 

Vaistų pakuočių išdavimo sistemos

Kompaktiška, vietą taupanti sistema

pic-kompagtes-lagersystem-03

Sistemos išskirtinė konstrukcija puikiai panaudoja turimą erdvę. Tai reiškia, kad nors robotas turi kompaktiškas išorines matmenis, vis tiek yra pakankamai vietos judėti vidiniame perėjoje.

Stiklinės lentynos yra 1000 mm pločio, leidžiant daugiau pakuočių laikyti vieną šalia kito be erdvės švaistymo. Be to, bent vienoje vaistinės roboto pusėje yra 500 mm gylio lentynos, todėl kiekvienoje eilėje galima laikyti daugiau pakuočių. Roboto saugyklos talpa gali būti lanksti, prisitaikant prie skirtingų dydžių daiktų, pridedant arba pašalinant stiklines lentynas pagal vaistinės poreikius.

Intuityvus valdymas dideliu liečiamu ekranu

Visas roboto funkcijas galima valdyti nuo išskirtinio liečiamajame ekranėlis, kuris įtaisytas į duris. Jo veikimo principas primena planšetinį kompiuterį, todėl naudojimas labai intuityvus.

Portretinio formato ekranėlio dėka valdymo mygtukai ir įvedimo langai gali būti rodomi ergonomiškai kiekvienam vartotojui, kuris prisijungia naudodamas slaptažodį ar pirštų antspaudų skaitytuvą.

Ekranas rodo išsamią informaciją apie sandėliavimo ir išdavimo procesą, taip pat tiesiogines vaizdus iš roboto viduje esančių kamerų.

Greitas ir paprastas pakuočių užpildymas

Greitai ir lengvai sandėliuokite pakuotes ir buteliukus.

Tiesiog nuskaitykite daiktus, padėkite juos ant tiekimo juostos, o robotas atliks likusį. Vidutinė laikas sandėliuoti kiekvieną daiktą yra tik 2,5 sekundės.

Sistema turi dvigubą tiekimą, todėl galite padėti du daiktus, šalia vienas kito ant juostos, net jei jie turi skirtingą pakuotę.

Dviguba tiekimo juosta taip pat reiškia, kad mažiau stabdymų aparato pildymui, nes kiekvieną kartą ant tiekimo juostos galima pridėti dvigubai daugiau pakuočių.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!