Mobilios lentynos

Optimizavus turimą sandėliavimui patalpos plotą, galime poveikį aplinkai sumažinti 90%, lyginant su naujų patalpų statyba.

Norėdami maksimaliai efektyviai išnaudoti turimos patalpos tūrį sandėliavimui, archyvavimui, saugojimui turimų daiktų būtinai pasirinkite mobilių sistemų sprendimą.

Tai dvigubai padidins funkcinį plotą, efektyviai išnaudos visą patalpos tūrį, palengvins daiktų sandėliavimo galimybes, pritaikant lentynų išmatavimus, atsižvelgiant į daiktų tūrį ir matmenis. Suteiks galimybę, naudojant šiuolaikinius inovatyvius sprendimus, greitai ir saugiai surasti reikiamą daiktą, užtikrinant saugumą, nustatyti patekimo apribojimus tam tikries asmenims, valdyti sistemą nuotoliniu būdu, naudojant išmaniąsias technologijas ir daug kitų privalumų, su kuriais supažindins mūsų komanda.

Mechaninės mobilios lentynos

Mechaninės mobilios lentynos yra valdomos lengvai sukant ergonomiškas rankenas pagamintas iš plastiko arba aliuminio. Naudojant tik 10 kg sukimo jėgą lengvai stumiate net 15000 kg svorio lentynas.

Mechaninėse mobiliose lentynose dėl darbuotojų ir saugojamų daiktų saugumo gali būti montuojama „ Safety Master“ saugumo sistema.

Mobilios lentynos gali būti įvairaus aukščio ir pločio bei modifikacijų. Gali būti skirtos žemėlapių, kilimų, tekstilės dirbinių, ilgiems, vamzdiniams arba negabaritiniams objektams.

Elektroninės mobilios lentynos

Mūsų siūlomos elektroninės mobilios sistemos yra valdomos aukščiausios klasės elektronine sistema kupina naujovių: pažangi saugos sistema, greita prieiga prie bet kurio praėjimo tarp lentynų, intuityvi vartotojo sąsaja ir galimybė valdyti sistemą nuotoliu, naudojant programėlę mobiliam įrenginyje.

Mobilios lentynos yra valdomos ergonomiška svirteline rankenėle, kurią galima nuspausti alkūne nešant eksponatus, be to valdymas galimas spalvotu jutikliniu ekranu, kuriame papildomai pateikiama informacija apie praėjimų numerius, sistemos judėjimą ir saugos pranešimus.

Nesvarbu, kiek judančių lentynų sistemoje yra, jas gali valdyti vienu metu. Tiesiog nuspauskite vienos judančios lentynos valdiklio rankenėlę į tą pusę, į kurią stumsite lentyną ir visos esančios lentynos toja pusėje stumsis kartu. Taip garantuojamas optimalus pasiekiamumas reikiamo praėjimo tarp lentynų, esant maksimaliam saugyklų talpumui. Nustatymai, saugos pranešimai ir sistemos atnaujinimai lengvai pasiekiami per programas išmaniųjų įrenginių („iOS“ ir „Android“), kas palengvina valdymą šiuolaikinių sistemų pagalba.

Mobilios sistemos gali būti skirtos mažų, didžiagabaritinių daiktų saugojimui. Taip pat gali būti skirtos žemėlapių, kilimų, tekstilės dirbinių, ilgiems, vamzdiniams arba negabaritiniams objektams.

Mobilios sistemos paveikslams laikyti

Ištraukiamos paveikslų sistemos efektyviai išnaudoja erdvę ir leidžia lengvai pasiekti paveikslus. Jei reikia peržiūrėti ar pakeisti tam tikrą paveikslą, telieka ištraukti atitinkamą tinklelio rėmelį kur paveikslas pakabintas. Taip garantuojamas lengvas prieinamumas prie saugojamo objekto. Mobilūs tinkliniai rėmai yra trijų versijų, kad atitiktų įvairius objektų saugojimo reikalavimus ir skiriamas investicijas įdiegiamai sistemai: visiškai sustabdomi; judantys fiksuotais bėgiais; arba judantys ratų pagalba.

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas naudojant mobilias lentynas taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos.