Sprendimų pritaikymas

Bibliotekoms

Šiandien tiek viešosios, tiek akademinės bibliotekos vis labiau
tampa gyvybingomis. Jos yra ne tik vieta gauti žinių bet ir vieta tyrinėti ir kurti. Įvairios veiklos ir atsinaujinusios erdvės traukia žmones užsukti į bibliotekas vis dažniau, todėl atsiranda poreikis sukurti kuo didesnę erdvę.

Bibliotekoms skirti

Sprendimai ir produktai

Mobilios lentynos

Mobiliosios lentynos yra daug efektyvesnės nei įprastos stacionarios lentynos. Mūsų mobiliosiose sistemose gali būti įrengti ypač platūs praėjimai, kad būtų galima naudotis neįgaliojo vežimėliu. Vis daugiau mobiliųjų lentynų įrengiamos viešosiose erdvėse
bibliotekoms dėl pavydėtino saugos ir vietos taupymo funkcijų.

Stacionarios lentynos

Norėdami reguliariai pasiekti bibliotekos medžiagą, naudokite stacionarias lentynas
Stacionarios lentynos yra geras pasirinkimas bibliotekai, kuri intensyviai lankoma
daug skirtingų žmonių. Bibliotekos medžiaga yra lengvai prieinama visi vartotojai gali naudotis nuolatiniais praėjimais tarp stelažų, išvengiant kliūčių bibliotekoje.

Metaliniai baldai

Ar jūsų kolekciją geriausia laikyti guldant? Ar ji turi būti apsaugota nuo dulkių arba šviesos? Ar reikalingas visiškas oro nepralaidumas? O gal reikalingos automatinės išdavimo sistemos?
Tokiu atveju siūlome metalines spinteles tai
saugus ir patogus sprendimas atitinkantis jūsų saugojimo poreikius.

Saugumo sprendimai

Siūlome įvairių tipų saugumo sprendimus bibliotekoms. Praėjimo vartai, išmanios spynos, judėsio jutikliai ir kiti saugumo sprendimai pritaikytus pagal jūsų bibliotekos poreikius. Sprendimai ne tik užtikrina aukštą saugumo lygį naudojant RFID technologiją, bet ir lengvai integruojami su esama programine įranga. Tai ne tik suteikia papildomų funkcijų, bet ir stiprina saugumą, užtikrinant efektyvų ir patikimą bibliotekos valdymą.

Knygų transportavimas

Jeigu norite vienu metu perkelti knygas į lentynas bet kokiu atstumu arba perkelti didesnius ar nepatogius objektus, jums gali prireikti vežimėlio ar kitos specializuotos judančios įrangos. Mes galime pasiūlyti įvairių dydžių, spalvų ir lentynėlių knygų vežimėlius. Vežimėlius galima komplektuoti su judančiais dugnais. Spyruokliniais dugnai sumažina kritimo aukštį ir taip leidžia švelniai nusileisti į vežimėlį.

Knygų atidavimas ir priėmimas

Laisvė daugeliu atžvilgių – daugiau nepriklausomybės jūsų bibliotekos vartotojams, sumažinant jūsų darbuotojų spaudimą. Knygas galima pasiskolinti, atnaujinti ir grąžinti per kelias sekundes. Jūsų vartotojai visada žino savo esamą paskyros būseną. Mes galvojame apie visas sistemas, kad procesai būtų kuo veiksmingesni, todėl knygų priėmimo ir grąžinimo kioskas yra integruotas į jūsų bibliotekos sistemą.

Inventorizacija

Greitas ir paprastas būdas tvarkyti bibliotekos inventorių. Mobilus RFID skaitytuvas ir mobilusis kompiuteris* – tai viskas viename sprendimas, skirtas inventorizacijai ir inventoriaus valdymui. 
Funkcijos apima knygų sąrašą, knygų paiešką, būsenos keitimą, įskaitant ryšį su bibliotekos valdymo sistema (pvz. Libis) per SIP2. Belaidis skaitytuvas turi didelę
baterijos talpą, kurios užtenka visai darbo dienai be papildomo įkrovimo.

RFID sistemos

Sistema apimanti visas pagrindinias bibliotekos operacija, skydas kuriame integruota RFID antena ir RFID skaitytuvas į vieną ir tą patį vienetą. RFID lipdes galima nuskaityti, įrašyti ir valdyti per kelias sekundes. Skaitytuvo-skydo sprendimas susideda iš RFID skaitytuvo/antenos, USB kabelio prijungimui prie kompiuterio ir RFID programinės įrangos, skirtos su RFID susijusioms funkcijoms valdyti, taip pat ryšiui su bibliotekos valdymo sistema (pvz. Libis). 

LIBIS Integracija

Mūsų RFID, saugumo, inventorizacijos ir automatinio grąžinimo sprendimai lengvai integruojami į LIBIS sistemą, suteikdami jums patogumą ir tikslumą bibliotekos operacijų valdyme. Jau esame sėkmingai įdiegė tokias sistemas Lietuvos bibliotekose. Sistema gali būti pritaikoma ir kitoms aplikacijoms ir gali veikti naudojant gamintojo programinę įrangą, o su kitomis sistemomis ir duomenų suvedimui naudoti „keyboard wedge” metodą.

Įgyvendinti projektai

Kauno Vinco Kudirkos biblioteka ir padaliniai
Knygų grąžinimo dėžė
RFID saugumo vartai
Savitarnos sistemos langas
Savitarnos sistema su RFID

Gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius!

Vietą taupančios saugojimo sistemos padės sumažinti sąskaitas už energiją, anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje ir padės siekti tvarumo tikslų. Vietos optimizavimas sprendimai taip pat sumažins išlaidas apšvietimui, valymui ir apsaugai, taip sutaupysite pinigų. Atkurkite pusę savo vertingo grindų ploto ir tūrio arba padvigubinkite saugyklos talpą. Optimizuodami laisvos vietos naudojimą padidinsite saugyklos talpą ir atlaisvinsite vertingos vietos su TAVIETA sprendimais. 

Neradote ko ieškote? Susisiekite su mumis ir mes pateiksime sprendimą!